5 najlepszych książek dotyczących inwestowania

Jako ekspert finansowy przeczytałem wiele książek i z dużą łatwością potrafię odróżnić wartościowe od bezużytecznych. Dziś proponuję listę niezbędnych książek, która może ci na prawdę pomóc.

Robert Kiyosaki «Biedny ojciec, bogaty ojciec»

Jeden z najbardziej znanych i wpływowych biznesmenów naszych czasów napisał bardzo fascynującą książkę o tym, dlaczego niektórzy ludzie nadal żyją w biedzie przez całe życie. a inni osiągają szczyt! Dzięki prostym przykładom opowiedział o istocie gospodarki i jej tajemnicach, pozwalając spojrzeć na świat innymi oczami. Przyda się wszystkim, nie tylko finansistom.

George S. Cleyson «Najbogatszy człowiek w Babilonie»

Książka stała się niemal klasyczną literaturą finansową. Pomoże to każdemu zrozumieć podstawy ekonomii i świata finansów, powiększyć swój kapitał, osiągnąć pożądaną stabilność i pewność w przyszłości.

T. Harv Ecker «Myśl jak milioner»

Książka mówi o tym co wyróżnia ludzi którzy dużo pracują i zarabiają niewiele, a tymi co robią niewiele a jednak osiągają to, co dla innych jest nieosiągalne. Oczywiście wszystko nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Autor proponuje ocenić sytuację pod nowym kątem, spojrzeć na świat w zupełnie inny sposób i wreszcie najważniejsze stać się udanym i realnym.

Marc Douglas «W transie inwestowania»

Jak skutecznie inwestować? Czy można kupić niezawodną strategię inwestycyjną? Dlaczego regularne sukcesy odnosi tylko niewielki odsetek inwestorów? Jak to zrobić, żeby zarobić?

Edwin Lefevre «Wspomnienia gracza giełdowego»

cudowna historia giełdy opowiedziana z perspektywy inwestora, a właściwie spekulanta. To biografia jednego z najbardziej znanych spekulantów w historii. Jesse Livermoore zarabiał i tracił fortuny na rynku akcji i towarów, spekulował… 100 lat temu.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *